OrT@K FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herşeyin Paylaşılabildiği Alan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşiktaşlı Yusuf'un kanıtı

YazarMesaj
eLiF
Admin
Admin

Beşiktaşlı Yusuf'un kanıtı Empty
MesajKonu: Beşiktaşlı Yusuf''un kanıtı   Beşiktaşlı Yusuf'un kanıtı Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 9:59 pm

Beşiktaşlı Yusuf'un kanıtı Fft5_mf112179

Çocukluğunda Beşiktaş'ı tuttuğunu belirten Yusuf Şimşek kanıt fotoğrafı Beşiktaş'ın dergisinde yayımladı

İSTANBUL - Yusuf Şimşek, Beşiktaş Dergisi’nin şubat sayısına açıklamalarda bulunurken, özellikle tartışmalara neden olan, 'Çocukluğumda Beşiktaşlıydım' sözlerinin fotoğraflı kanıtlarını gösterdi. Ailesinde Beşiktaşlı bulunmamasına karşın, çocukluk yıllarında Beşiktaş’ı tutmasının, Siyah-Beyazlı kulübün o dönemdeki başarılı performansından kaynaklandığını aktaran Yusuf, şunları söyledi: "Gordon Milne dönemiydi ve Beşiktaş üst üste şampiyon oluyordu. Köyde kendi aramızda futbol maçları yapardık. Herkes de kendi tuttuğu takıma göre formalar giyerdi. Biz de tuttuğumuz takım Beşiktaş olduğu için, onun formasını yaptırmıştık. Çok sevdiğim Beşiktaşlı ağabeylerim vardı. Biraz onların da etkisi oldu. Beşiktaş şampiyon olduğu zaman mahalleye bayraklar asarlardı,
konvoy düzenlerlerdi. Çok küçüktüm ama bu kutlamalara katıldığımı hatırlıyorum." (Spor Servisi)

Beşiktaşlı Yusuf'un kanıtı
1 sayfadaki 1 sayfası